Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zelený drak

6. 3. 2009

Takže určité typy draků jsme už probrali tentokrát přejdeme na druhy draků jeden z drůhů jsou barevní první zástupce je Zelený drak tak tedy:

Zelený drak

Žije v mírných lesích. Je to drak vzduchu. Šupiny dráčete jsou tenké, velmi malé a tak tmavého odstínu, že se zdají být skoro černé. Jak drak stárne, stávají se většími a Obrazeklehčími, měníce barvu na olivově zelenou, což jim pomáhá s maskováním.

Zelení draci útočí úplně na vše. Má ale na vše taktiky. Pokud je cíl slabý, drak ihned vyrazí, ale pokud je silný a plný energie, tak vyčká na ten nejvhodnější okamžik aby mohl zaútočit. Zelený drak umí vytvořit sugesce, podrob osobu, růst rostlin a její Obrazekovládání. Jeho největší zbraní je kužel (kyselina) plynu

Zelení draci nejčastěji vyslýchají dobrodruhy ohledně jejich společnosti a schopnostech, co se děje v kraji a kde je tu nejbližší poklad. Nejvíce umí předstírat se, tiše se pohybovat, skrývat se a hlavně vydrží co nejdéle pod vodou. Dráče vyletí nejvíce do 100 stop, starší až do 200 stop. Jsem si jistá, že je na 99% tvoří zákonné zlo a v příčce nebezpečnosti jsou na 24 místě (z 27).

Zelený drak v rychlosti  

Schopnosti Sugesce, podrob osobu, růst a ovládání rostlin
Lovec Taktický
Dovednosti Předstírání, tichý pohyb, skrývání a dýchání pod vodou
Výska letu Mladý - 100 stop, starý - 200 stop
Zbraně Kužel (kyselina) plynu
   

Přezdívka Vzduch
Jídlo Vše
Doupě V lese
Šupiny Mladý - skoro černé, starý - zelené
Nebezpečí na 24 místě ( 27)
Přesvědčení na 99% zákonné zlo
  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář